O společnosti

Firma vznikla v roce 1991 jako specializovaná prodejna zabývající se prodejem svítidel a dárkového skla v Dukelské ulici.

Zásadní změna nastala v roce 1993, kdy se prodejna přestěhovala do rozsáhlejších prostor ve Smetanově ulici (bývalý Kovomat) a sortiment byl rozšířen o železářství a domácí potřeby. Tím podstatně vzrostla nabídka zboží a služeb pro zákazníky.

V průběhu dalších let probíhaly stavební úpravy, díky kterým se zvětšila prodejní plocha a vybudovaly skladové prostory ve všech podlažích domu. V roce 1998 byl nainstalován výtah, který všechna podlaží domu propojil. Současně došlo k modernizaci prodejny a zvyšování úrovně prodeje.
V červnu 2005 byla zahájena výstavba nové prodejní haly, která po úspěšné kolaudaci 1. září 2005 prodejní plochu zdvojnásobila. Zároveň byla rozšířena parkovací plocha. Celá prodejna tak nyní zaujímá plochu 1200m².
Naše firma má velice dobré obchodní vztahy s výrobci v celé ČR a spolupracuje s mnoha obchodními firmami. Díky tomu jsme schopni nabídnout svým zákazníkům široký sortiment kvalitního zboží za velice příznivé ceny. Mimo jiné poskytujeme firmám a řemeslníkům možnost nákupu ve velkoobchodních cenách.


OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 17:00
So 8:00 – 12:00

 

U Památníku 1147
Nový Bydžov